British Culture Fiyat Bakımından Pahalı Bir Kurs mu?

Kurs camiasında temeli otuz yıl önce atılmış köklü bir İngilizce kursu olan British Culture fiyat politikasını değerlendirirken öğrencisine vereceği hizmetin kalitesini gözeterek gerçek değeri  belirler.

British Culture, İstanbulda Anadolu ve Avrupa yakalarında bir çok şubesi bulunan, fiyat bakımından ödeme seçeneklerini çoğaltarak öğrenciye kolaylık sağlayan bir dil kursudur.

British Culture Nerede?

British Culture, Türkiyenin dört bir yanında şubeleri bulunan bir İngilizce Kursudur. Nişantaşı Temsilciliği, İstanbul Avrupa Yakası’nda otuz yıldır hizmet vermektedir.

Mecidiyeköyden British Culture Nişantaşı’na ulaşmak için yalnızca bir metro kullanmanız yeterli olacaktır. Rumeli Caddesi ile Halaskar Gazi Caddesinin kesişme noktasında, köşede bulunan kursumuza, Zincirlikuyudan gelmek için yine metro kullanabilirsiniz. Osmanbey Metro Durağı’nın Rumeli Caddesi çıkışını takip ederek ulaşabileceğiniz binamıza ulaşım Taksimden gelecek öğrencilerimiz için metro ile oldukça kolay. İstanbulun en hareketli trafiğinin yaşandığı Levent ve Maslaktan da tek bir metro ile kursumuza ulaşım sağlanabilir.

Şişli ilçesinden kursumuza gelecek öğrencilerimizse yürüme mesafesindeki kursumuza kolaylıkla ulaşabilmektedir.

Anadolu yakasında oturan ama Nişantaşı British Culture’ ı tercih eden öğrencilerimiz yine Marmaray ve metro kullanarak rahatça kursumuza ulaşabilmektedir.

İletişim bilgilerinizi bırakın, size uzman kadromuzla ücretsiz danışmanlık hizmeti sağlayalım.

Biz Sizi Arayalım

24 saat içerisinde eğitim danışmanlarımız sizlerle iletişime geçecektir.

gönderiliyor.
Talebiniz ilgili birimlerimize iletildi. En kısa zamanda tarafınıza dönüş sağlanacaktır.