Çocuklar İçin İngilizce Kursu

İş İngilizcesi

Okul Öncesi

Okul öncesi yaşlar, henüz verilen tüm bilgiyi alabilen taze hafızaları, kalıcı bir İngilizce eğitimi için son derece elverişli bir dönemdir. Bu nedenle çocuklarımınızın ana dil becerilerini kazanmaya başlamasıyla birlikte İngilizce öğreniminin, ileriki dönemde iki dil arasındaki farklılıklar üzerinde kafa yormadan, doğal olarak İngilizce konuşabilmesi açısından son derece önemli ve ciddi bir adım olduğu söylenebilir.


Mesleki İngilizce

8 - 12 Yaş

İlköğretim döneminin ilk yıllarından itibaren tüm derslerle birlikte kendi anadilinin de özelliklerini öğrenmeye başlayan çocuklarımızın, İngilizce ile olan bağlarını kuvvetlendirmek ve bunu bir zorunluluktan çok bir kazanım olarak görme bilincini yerleştirmek için uygun bir eğitimden geçiyor olması, gelecekleri için paha biçilmez bir yatırım olacaktır. 8- 12 yaş grubu çocuklarımızın İngilizce eğitimini, okul müfredatından bağımsız kılarak, duyduğunu anlama, konuşma, okuduğunu anlama ve yazma becerilerini geliştirmeye yönelik teknik uygulamalar ve destekleyici materyallerle harmanlayarak çocuğunuzun geleceğine yaptığınız yatırımın karşılığını bulmasını hedefliyoruz.


Kurumsal İngilizce

13 - 17 Yaş

Ortaöğretim dönemindeki genç arkadaşlarımız için İngilizce eğitimi, henüz geç değilken kendilerine sağlanacak profesyonel bir destek ile mükemmel sonuçlar kazandırabilir. Bu çerçevede, yine okul müfredatından bağımsız, öğrencinin dil beceri ve yeterliliklerini sınırsız biçimde kullanabilmesini hedefleyen eğitim tekniğimiz ve ders materyallerimizle, İngilizceyi bir ders ve zorunluluktan çok keyifli bir öğrenim olarak görmelerine yardımcı oluyor, genç arkadaşlarımızın geleceğinde önemli rol oynayacak bu dili doğal bir yöntemle kazandırıyoruz.


Çocuk gruplarına özel fiyatlarımıza ve kampanyalarımıza göz atmak için tıklayın.

Biz Sizi Arayalım

24 saat içerisinde eğitim danışmanlarımız sizlerle iletişime geçecektir.

gönderiliyor.
Talebiniz ilgili birimlerimize iletildi. En kısa zamanda tarafınıza dönüş sağlanacaktır.