Hakkımızda

Nişantaşı İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursları, yabancı dil eğitimindeki köklü birikimini modern eğitim yöntemleriyle sürekli yenileyen çağdaş bir eğitim kurumudur.

Nişantaşı İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu, genel İngilizce, sınav İngilizcesi (YDS, TOEFL, IELTS, TOEIC, PROFICIENCY,SAT, GMAT, BULATS, FCE...), hızlandırılmış İngilizce, iş İngilizcesi, mesleki İngilizce ve tüm diğer dillerle ilgili hizmet vermektedir.


Eğitim Kadromuz

Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden mezun ve alanlarında uzmanlaşmış Türk ve yabancı eğitmenlerden ve yine Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden mezun ve kendi bünyemizde yetiştirdiğimiz  öğretmenlerimizden oluşmaktadır. Eğitmenlerimiz, İngilizce öğretmenliği alanında edindikleri deneyimi eğitim teknolojileriyle bütünleştiren tecrübeli bir ekipten oluşmaktadır.


Vizyonumuz

Nişantaşı İngiliz Kültür Yabancı Dil Kursu'nun vizyonu, Atatürk ilkelerine bağlı, yenilikçi, dinamik, üretken ve uzman eğitim kadrosuyla, öğrenci odaklı dil öğretim yöntemlerinden yararlanmak ve gelişen dünyada eğitim modellerini sürekli geliştirerek, İngilizce öğretimi konusunda yeni modeller üreten ve öncülük eden lider bir eğitim kurumu olarak ilerlemektir.


Misyonumuz

  • Uzman kadrosuyla birlikte öğrencilerinin hedeflerine ulaşma yolunda kaliteli ve yüksek standartta eğitim vermek
  • Avrupa Dil Portfolyosu kriterlerine uygun eğitim vererek, öğrencilerin amaçlarına yönelik en kısa zamanda en verimli şekilde, faydalı olmak
  • Öğrencilerine her seviyenin iletişimini kurabildikleri "KONUŞMA ODAKLI" bir dil eğitimi vermek
  • Eğitim programlarını öğrenci memnuniyetini hedefleyerek oluşturmak
  • Dünyadaki gelişime ayak uydurarak sürekli olarak kendini yenilemek
  • Öğrenci memmnuniyetini %100'e çıkarmak için gerekli çalışmaları yapmak
Biz Sizi Arayalım

24 saat içerisinde eğitim danışmanlarımız sizlerle iletişime geçecektir.

gönderiliyor.
Talebiniz ilgili birimlerimize iletildi. En kısa zamanda tarafınıza dönüş sağlanacaktır.