Hızlandırılmış İngilizce Kursu

İngilizce öğrenmek istiyorsunuz ama zamanınız yok bu nedenle hızlandırılmış bir İngilizce kursu arıyorsunuz...

İşte doğru karar vermenizi sağlayacak 3 öneri!

  1. Planlamanızı doğru yapın! Hızlandırılmış İngilizce programı sizin için uygun mu? İngilizce kursları, hızlandırılmış programlarını genelde yaz sezonunda hafta içi her gün olacak şekilde planlarlar. Peki sizin haftalık programınız bu yoğunluğa uygun mu? Bunu belirleyerek zamanınızı da paranızı da boşa harcamaktan kurtulmuş olursunuz.

  2. Kursun sizin için doğru bir lokasyonda olmasına dikkat edin.İngilizce kurslarının hazırladığı hızlandırılmış ingilizce programları genelde hafta içi her akşam en az dört saat olacak şekilde planlanır. Yeri size uzak olan bir İngilizce kursuna gidip yolda yorulup bir de dört saat ders görmek elde edeceğiniz verimi bir hayli düşürecektir. Örneğin Şişli/ Mecidiyeköydeki işinizden çıkıp Taksim ya da Nişantaşı'nda bir hızlandırılmış İngilizce kursuna gittiğinizde alacağınız verimle Kartaldaki işinizden çıkıp Beşiktaş'ta alacağınız bir hızlandırılmış İngilizce kursuna gittiğinizde alacağınız verim kesinlikle bir olmayacaktır. Lokasyon konusunda dikkatli davranmalı, yorulup dersi anlamanızı güçleştirmemelisiniz.

  3. Hızlandırılmış İngilizce kursu fiyatlarına dikkat edin Hızlandırılmış programlar genel itibarı ile 1 ayda 1 seviye bitirilecek şekilde planlanır. Yani aşağı yukarı 80- 100 ders arasında bir planlama yapılır. Bu kurslarda sınıf mevcudu biraz yoğun olabilir. Örneğin on iki kişilik sınıflar yerine on beş kişilik sınıflara denk gelebilirsiniz. Bu durumda şunu unutmamalısınız. Bu kadar kalabalık sınıflarda eğitim görecekseniz hızlandırılmış ingilizce kursu fiyatları da normal sezon fiyatlarının altında kalmalıdır.

Sizler için faydalı olabileceğine inandığımız önerilerimiz umuyoruz ki sizin için en iyi hızlandırılmış İngilizce kursunu bulmanızda size yardımcı olacaktır.

Siz de Nişantaşı İngiliz Kültür'e iletişim bilgilerinizi bırakın, uzman kadromuz sizi arayarak önerileriyle size ücretsiz yardımcı olsunlar!

Biz Sizi Arayalım

24 saat içerisinde eğitim danışmanlarımız sizlerle iletişime geçecektir.

gönderiliyor.
Talebiniz ilgili birimlerimize iletildi. En kısa zamanda tarafınıza dönüş sağlanacaktır.