İngilizce Konuşma Kulübü mü Konuşma Kursu mu?

Şöyle bir geri dönüp baktığınızda kaç defa internette arama motoruna “İngilizce konuşma kursları” yazdığınızı hatırlıyor musunuz?

Peki neden kurs arayışımızı “konuşma” odaklı olarak yapıyoruz? Bir düşünelim…

Şimdiye dek gittiğiniz tüm İngilizce kursları size dil bilgisi kurallarını öğretti. İngilizce konuşma kulüpleri de ekstra dersler şeklinde düzenlenmişti. Oysa sizin ana ders esnasında da İngilizce konuşma eğitimi almanız gerekiyordu.

Peki ama bugünden sonra da tekrar bu türlü bir İngilizce kursuna gitmek istediğinizden emin misiniz?

Düşünsenize… Mesela Maslak Sarıyer’de çalışıyorsunuz, yorucu bir iş gününün ardından metroya binip Mecidiyeköy’de bir İngilizce kursuna gidiyorsunuz. En iyi ihtimalle iki derse katılım gösteriyorsunuz.

Aylar sonra geldiğiniz nokta, yine aynı! İngilizce konuşamıyorsunuz.

Konuşma kulüpleri, öğrencilerin İngilizce konuşma becerilerini, var olan düzeyin üzerine çıkarabilmek üzere düzenlenmiş aktivitelerdir. Yani öğrencinin geliştirebileceği bir becerisinin olması gerekir.

Ana derslerde yalnızca dil bilgisi işlenen bir İngilizce kursunda, İngilizce konuşma becerisinin yalnızca konuşma kulüplerinde geliştirmesini beklemek, fazla iyimser bir yaklaşım olacaktır.

Siz de İngilizce konuşmak üzere bir kurs arayışındaysanız sizi Şişli, Nişantaşı’nda bulunan kursumuza davet ediyoruz!

Beşiktaşta oturanlar tek bir otobüsle, Levent, Taksim ya da Maslaktan gelecek olanlar metro ile kurumumuza ulaşabilir, Osmanbey metro istasyonunun Rumeli Caddesi çıkışında bulunan binamızda uzman danışman kadromuzdan ücretsiz bilgi edinebilirler.

Nişantaşı İngiliz Kültür, merkezi konumu ve bilgili eğitim danışmanlarıyla İngilizce konuşma eğitiminize yön vermek üzere burada!

Biz Sizi Arayalım

24 saat içerisinde eğitim danışmanlarımız sizlerle iletişime geçecektir.

gönderiliyor.
Talebiniz ilgili birimlerimize iletildi. En kısa zamanda tarafınıza dönüş sağlanacaktır.