İstanbul'da En İyi İngilizce Kursu Hangisi

Dilerseniz bu yazımızda İstanbul’da iyi bir İngilizce kursu araştırması yapanların süreç boyunca yaşayacağı şeylerden bahsedelim…

Giriş

Beşinci yılınızı doldurmak üzere olduğunuz iş yerinizde aldığınız İngilizce bir e-postada ne dendiğini tam olarak anlamadınız. Henüz beş aydır şirkette bulunan ve hiyerarşik olarak sizin alt kademenizde bulunan bir çalışan, size yardımcı olabileceğini söyledi. Gelip maili takır takır Türkçeye çevirdi ve üstüne üstük bir de İngilizce mail yazdı. Durun! Tahmin edebiliyoruz. Oldukça karmaşık duygular. Aklınıza gelen ilk şey İngilizce kursu araştırmak oldu. Peki, İstanbul’daki en iyi İngilizce kursu hangisi?

 

Gelişme

Arama motoruna “en iyi İngilizce kursu hangisi” diye yazdınız. En üst sıralarda reklam veren onlarca İngilizce kursu gördünüz. Sakin olun! Burası İstanbul ve siz yüzlerce –evet yüzlerce- İngilizce kursu arasından en iyisinin hangisi olduğuna ancak onlarla bire bir görüşerek karar verebilirsiniz. Aramalarınızı daraltmayı denediniz mi? Örneğin İstanbul yerine Mecidiyeköy yazabilirsiniz. Ya da yaşadığınız yere göre Şişli yazabilirsiniz. Eğer Taksim civarından örneğin Beşiktaş’tan kursa gidecekseniz aramalarınız buna göre düzenlemelisiniz. Reklam veren, vermeyen İngilizce kurslarından bir kaçının sayfasını ziyaret ettiniz ve yüzlerce saatlik eğitimler, İngilizce konuşma kulüpleri, kurlar, seviyeler derken kafanız bir hayli karıştı. Bilgisayar ekranında “Kampanya!” “2 alana 2 bedava” “5+1” gibi yanıp sönen kayan yazılar görmekten başınız döndü ve şimdiden yüzünüzü ekşitmeye başladınız.

 

Sonuç

Web sonuçlarına göre aradığınız İngilizce kurslarından bir takım bilgiler edindiniz ve onları tek tek ziyaret etmeye başladınız. Tam birine karar verdiniz, internet ortamında yazılan sözlüklerden birinde o İngilizce kursu hakkında olumsuz şeyler okudunuz. Yılmadınız, araştırmaya devam ettiniz. İkinci sırada olumlu düşündüğünüz bir İngilizce kursu hakkında ise yine internet ortamında yazılmış onlarca şikayet yorumu okudunuz. İngilizce kurslarına olan güveniniz sarsıldı ve kurs almaktan vazgeçtiniz.

 

Bu sonu böyle yaşamayan insanlar da var…

İstanbul kocaman bir şehir demiştik. Bu şehirde yüzlerce İngilizce kursu varken en iyi kursun hangisi olduğuna ancak REFERANS ve TAVSİYE yoluyla karar verebilirsiniz. Bu nedenle en çok tavsiye aldığınız İngilizce kursunu birinci sırada tutmalısınız. 

Nişantaşı İngiliz Kültür olarak biz, kırk yıllık İngilizce eğitimi uzmanlığımızı sizlere sunmak ve sizin için en iyisini seçmenizde yardımcı olmak üzere bize ulaşın diyoruz!

Artık yüzünüzü ekşitmeyin, gülümseyin! Nişantaşı İngiliz Kültürdesiniz.

Biz Sizi Arayalım

24 saat içerisinde eğitim danışmanlarımız sizlerle iletişime geçecektir.

gönderiliyor.
Talebiniz ilgili birimlerimize iletildi. En kısa zamanda tarafınıza dönüş sağlanacaktır.