Kurumsal İngilizce Eğitimi

İş İngilizcesi

İş İngilizcesi

Bu programın temel amacı, öğrencilerimizin iş hayatında ihtiyaç duydukları dil ve kelime yapılarını geliştirme ve iş yazışmaları konusuna hakim olmalarını sağlamaktır. Program boyunca iş terminolojisi, sunum ve müzakere teknikleri, profesyonel yazışma teknikleri gibi konularda öğrencilerimizin günlük iş yaşamlarında ihtiyaç duydukları konularda gelişimleri sağlanır.


Mesleki İngilizce

Mesleki İngilizce

Programımız, öğrencilerimizi iş hayatında ihtiyaç duydukları İngilizce iletişim ve yazma becerilerini geliştirme amaçlı hazırlanmıştır. Turizm (Acenta ve otelcilik konularında ayrı eğitim verilmektedir.), tıp (Doktor ve hemşireler için ayrı eğitim içerikleri mevcuttur.), mühendislik, havacılık, tarım, sekreterlik, hukuk, dış ticaret ve finans alanlarıyla ilgili eğitim verebilmekteyiz.

Dersler, öğrencilerimizin mesleklerine göre iş hayatlarında en çok ihtiyaç duydukları konulara yoğunlaşmaktadır. Öğrencilerimizin, mesleklerinde karşılaştıkları genel terminolojiye hakim olmaları sağlanarak, bu bilgileri etkin olarak kullanmaları için pratik ağırlıklı eğitim verilmektedir. Program boyunca meslekleri ile ilgili terim, kavram ve temel iletişim becerilerinin tümü öğrencilerimize kazandırılmaktadır.


Kurumsal İngilizce

Kurumsal İngilizce

Amacımız kurum personellerinizin ihtiyaç analizini yaparak, sonuç odaklı eğitim vererek yabancı dil öğrenimlerini tamamlamak ve ulaşılması istenilen seviyelere en kısa sürede taşımaktır. Kurumunuzun üst düzey yöneticileri ve diğer görevlerdeki tüm çalışanlarına yönelik farklı eğitim metodları uygulanabilmektedir.

Katılımcıların performansları, derslere katılım oranları, merkezlerimizde geçirdikleri süre ve hedeflenen seviyeye uzaklıkları, eğitim danışmanlarımız tarafından yetkililere ve ilgili birimlere, arzu ettikleri periyodik aralıklarla bildirilmektedir. İlgili departman, bu raporlar sayesinde eğitim alan kişilerin katılımını, gelişimini ve başarısını tüm detaylarıyla takip edebilmektedir.

Kurumunuza yönelik yabancı dil eğitim detayları konusunda kurumsal eğitim danışmanlarımız ile irtibata geçebilirsiniz.


Biz Sizi Arayalım

24 saat içerisinde eğitim danışmanlarımız sizlerle iletişime geçecektir.

gönderiliyor.
Talebiniz ilgili birimlerimize iletildi. En kısa zamanda tarafınıza dönüş sağlanacaktır.