Kurumsal Türkçe Eğitimi

Yabancılar İçin Türkçe Eğitimi

Yabancılar İçin Türkçe Eğitimi

Şirketinizin sektörün en tepesinde yer alması için dünyanın dört bir yanından uzman yöneticiler ve çalışanlar getiriyor ve bu uzmanlıkta tek eksiği Türkçe olarak görüyorsanız, bu konunun uzmanına danışmanızda fayda var.
Şirketiniz bünyesindeki yabancı uyruklu üst düzey yöneticilerin İstanbul’da sürdürdükleri hayatları boyunca tüm iletişimlerini en güçlü şekilde gerçekleştirebilmeleri ve işlerine daha iyi odaklanmaları için iyi bir Türkçe eğitimi şart!


EXPATLAR İÇİN En Üst Düzeyde Eğitim

EXPATLAR İÇİN En Üst Düzeyde Eğitim

İnsanları farklı kültürlerle tanıştırabilmek ve dünyaya yeni başarı hikâyeleri kazandırmak için en iyi eğitimi veren Nişantaşı İngiliz Kültür Dil Kursu olarak, sadece anadili Türkçe olan kişilere yabancı dil öğretmekle kalmıyor, Kore, İtalya, İspanya, Amerika Birleşik Devletleri, Japonya, Çin, Rusya ve daha birçok ülkeden gelen yabancı uyruklu çalışanların Türkçeyi en iyi şekilde öğrenmeleri için kaliteli ve kalıcı eğitim veriyoruz.


İşinde uzman öğretmenlerimizle, EXPATLAR kolayca Türkçe öğrensin

İşinde uzman öğretmenlerimizle, EXPATLAR kolayca Türkçe öğrensin

Her biri ileri düzeyde İngilizce bilen Türkçe öğretmenlerimizle, yabancı kaynaklı ve/veya ortaklı şirketlerin üst düzey yöneticilerine, planlarına en uygun saatlerde Türkçe dersi veriyoruz. Mesai başlangıcından önceki ya da sonraki saatlere planlanabilen derslerimizi dilerseniz merkezimizde dilerseniz şirketinizde gerçekleştirebilirsiniz.

Detaylı bilgi almak için lütfen buraya tıklayın, sizi arayalım.


Biz Sizi Arayalım

24 saat içerisinde eğitim danışmanlarımız sizlerle iletişime geçecektir.

gönderiliyor.
Talebiniz ilgili birimlerimize iletildi. En kısa zamanda tarafınıza dönüş sağlanacaktır.