Mesleki İngilizce

Değerli arkadaşlarımız, hangi meslek grubundan olursak olalım, İngilizce eğitimine hepimizin ihtiyaç duyduğu bir gerçek.

Bir doktor, mühendis, diş hekimi, pazarlamacı, avukat ya da bir yazılımcı olabiliriz. Hepimizin bu eğitime ihtiyacı var.

Nişantaşı İngiliz Kültür’de mesleki İngilizce eğitimlerinin içeriği nasıl hazırlanır?

Adaylarımız eğitim almak üzere kurumumuza başvurduklarında, her şeyden önce ihtiyaçları doğru bir şekilde belirlenir. Mesleki İngilizce eğitimi almak isteyen adaylarımız genel İngilizce bilgi ve kullanım düzeylerinin ölçülebilmesi için bir seviye belirleme sınavına tabi tutulurlar. Bu sınav mesleki İngilizce sınavı ile aynı sınav değildir. Genel Dil İngilizce düzeyi ortalama B1 (intermediate) düzeyinin altında olan öğrenciler direkt olarak mesleki İngilizce eğitimine başlamaz, öncelikli olarak genel İngilizcede ihtiyaç duyulan B1 (intermediate) seviyesine gelene kadar sınıf eğitimi alırlar.

B1 seviyesini tamamlamış olan öğrencilere mesleki İngilizce eğitimi için spesifik olarak alanlarında uzmanlaşmış eğitmenlerle bir eğitim programı hazırlanır ve toplam ders saati özel ders olarak planlanır. Öğrenci ile paylaşılan tüm mesleki İngilizce kitapları ücretsizdir ve yine spesifik olarak meslek grubuna yönelik olarak hazırlanmış bir içeriğe sahiptir.

Eğitimin içeriği ise kelime bilgisi, mesleki İngilizce çeviri, yazma becerisi, okuduğunu anlama becerisi, konuşma becerisi ve duyduğunu anlama becerisini güçlendirerek en üst düzeye taşımayı hedefler.

Sizler de İstanbul’un tüm semtlerinden ulaşımın metro ile son derece kolay olduğu Nişantaşı İngiliz Kültür İngilizce kursuna ulaşmak için tıklayın, mesleğinizde rakiplerinizin bir adım önünde olun!

Biz Sizi Arayalım

24 saat içerisinde eğitim danışmanlarımız sizlerle iletişime geçecektir.

gönderiliyor.
Talebiniz ilgili birimlerimize iletildi. En kısa zamanda tarafınıza dönüş sağlanacaktır.