Özel İngilizce Dersi

Özel İngilizce Dersini Kimler Alabilir?

Her yaş grubundan öğrenci özel İngilizce dersi alabilir. Genel dil eğitimi için İngilizce özel ders alınabileceği gibi IELTS, TOEFL, PROFICIENCY, YDS gibi sınav eğitimleri için de özel ders alınabilir. 

Genel İngilizce/ Konuşma Özel Ders

Öğrencinin amacının ve İngilizce bilgi ve kullanım düzeyinin belirlenmesinin hemen ardından bir planlama yapılır ve eğitim, öğrencinin gelişim planlamasına ve öğrenme modeline göre yerli ya da yabancı öğretmenle başlatılır. Genel İngilizce için özel derslerde 1 seviye ortalama 40- 50 derste tamamlanabilmektedir. Özellikle bire- bir eğitimin kendisi için daha verimli olacağını düşünen öğrenciler İngilizce konuşma özel dersi almalıdırlar. Çocuklar için İngilizce özel ders de yine çocuklara özel bir müfredatla hazırlanmış ve bir seviye 40- 50 derste tamamlanacak şekilde planlanmıştır.

IELTS Özel Ders

IELTS sınavına hazırlanmak isteyen adayın IELTS sınavının içeriğine uygun bir seviye belirleme sınavına girmesinin hemen ardından çıkan sonuca ve öğrencinin puan hedefine göre öğrenci için bir yol haritası çıkarılır. IELTS özel dersleri IELTS sınavını deneyimlemiş ve bu sınavın uygulanış şekli dahil olmak üzere her noktası hakkında bilgisi olan bir öğretmenle alınmalıdır. Öğrencinin özellikle eksik olduğunun saptandığı beceriler için ayrı ayrı planlama yapılabilir. Örneğin okuma becerisi diğerlerine göre zayıf olan öğrenciler için Reading özel dersi, yazma becerisini geliştirmesi gereken öğrenciler için Writing özel dersi, genelde rastlanan konuşma becerisi sorunları için Speaking özel dersi ve duyduğunu anlama becerisinin en üst düzeye çıkarılabilmesi için Listening özel dersi planlamaları yapılabilir.

TOEFL Özel Ders

TOEFL sınavına hazırlanmak diğer tüm eğitimlere göre biraz daha sıkı çalışma gerektirir. Bu nedenle IELTS özel dersinde olduğu gibi tüm Reading, Writing, Speaking, Listening özel derslerinin yanı sıra bu kez farklı olarak Gramer (Dil Bilgisi) ve Vocabulary (Kelime) çalışmalarına yönelik dersler de hazırlanmalıdır. Unutmayalım ki net hedefler ve farkındalıkla istediğiniz skoru özel ders sayesinde edinebilirsiniz.

Nişantaşı İngiliz Kültür özellikle IELTS, TOEFL, PROFICIENCY, YDS Özel derslerinde oldukça önemli başarılara imza atmıştır. Siz de diğer öğrencilerimiz gibi hedeflediğiniz skora ulaşmak istiyorsanız tıklayın, uzmanlarımız sizi arasın ve birlikte çözüme ulaşalım.

 

Biz Sizi Arayalım

24 saat içerisinde eğitim danışmanlarımız sizlerle iletişime geçecektir.

gönderiliyor.
Talebiniz ilgili birimlerimize iletildi. En kısa zamanda tarafınıza dönüş sağlanacaktır.