Sizlerden Gelenler

İngiliz Kültür Nişantaşı, personel ve öğretmenleriyle çok iyi bir eğitim kurumu. Eğer hiç İngilizce bilmiyorsanız ve öğrenmek istiyorsanız İngiliz Kültür Nişantaşı’nı tavsiye ederim.

Dilan D.

İngiliz Kültür Nişantaşı’nda önce genel dil dersi, sonrasında TOEFL özel dersi aldım. Hedeflediğim skora ulaştım. P. öğretmenimin donanımı ve ders işleme biçimi oldukça başarılı. TOEFL IBT sınavına girecek olan ve eğitim arayışı bulunan herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

Derya Ş.

İngiliz Kültür Nişantaşı’nda 60 Günde İngilizce eğitimine dahil oldum. Konuşma düzeyim A1 iken, gramer düzeyim B1'di. Kursa en başından, yani A1'den başladım. 4 kişilik bir sınıfta eğitim aldım. Amacınız akıcı bir biçimde konuşmaksa, yurt dışına çıktığımda çok faydasını gördüğüm bu eğitimi kesinlikle öneririm. Öğrenci işleri hakkındaki desteği için B. Hanım’a, doğru danışmanlık desteği için M. Bey’e ve sabırla bize katlandığı için M. Hocama teşekkür ederim.

Yağız H.

İngiliz Kültür Nişantaşı’na IELTS AC. eğitimi almak için başvurdum. Yapılan detaylı seviye tespit sonucunda, benim için uygun bir ders saati belirlendi ve eğitime başladım. B1 düzeyindeyken, 60 ders saati içinde IELTS AC. sınavında hedef skoruma (7.0) ulaştım. A Hocama ve danışman kadroya özverisi ve ilgisi için teşekkür ediyorum.

Şeyma S.
Biz Sizi Arayalım

24 saat içerisinde eğitim danışmanlarımız sizlerle iletişime geçecektir.

gönderiliyor.
Talebiniz ilgili birimlerimize iletildi. En kısa zamanda tarafınıza dönüş sağlanacaktır.