TOEFL nedir? TOEFL sınavı nasıl hazırlanmalı?

İngilizce eğitimi almış bir kişinin İngilizceyi ne ölçüde kullanabildiği hakkında ispat niteliğindeki belgelerin arasında TOEFL, tüm dünya ülkelerinde gerek profesyonel gerekse akademik mecralarda geçerliliği bulunan bir belgedir. Bu kadar geniş bir alanda kullanıma uygun olan bu test, diğer ölçüm sınavları arasında uygulama ve sınav içeriği açısından bazı farklılıklar göstermektedir. Bu noktada, TOEFL sınav içeriğine zor demektense, içeriğin farklı olduğunu söylemek yerinde olacaktır.

Genel İngilizce eğitim sürecinin B2 (Upper-Intermediate) düzeyini bitirmiş olan kişiler, TOEFL sınavına hazırlanabilmek adına en iyi TOEFL kursu hangisidir, en uygun TOEFL kursu neresidir, TOEFL’a ne kadar sürede hazırlanabilirim, TOEFL kabul eden firmalar hangileridir, TOEFL kabul eden okullar hangileridir gibi sorularla karşı karşıya kalmaktadırlar. En iyi TOEFL eğitimi nerede verilir sorunuza yanıt olabileceğini düşündüğümüz birkaç noktayı sizinle paylaşmak isteriz. İşte ücretsiz TOEFL hazırlık danışmanlığı veren Nişantaşı İngiliz Kültür TOEFL Kursunu tercih etmeniz için birkaç neden;

  • TOEFL sınavına hazırlanan adayın hedef skoru, bu skoru elde etmek istediği tarih göz önünde bulundurularak aday için en doğru takvim hazırlanır.
  • TOEFL IBT de diğer tüm sınavlar gibi günbegün takip edilir ve sınavın uygulamasında oluşabilecek çeşitli güncellemeler eğitmenlerimiz tarafından gözlemlenir.
  • TOEFL IBT için görevlendirdiğimiz eğitmenlerimiz, özellikle TOEFL eğitimi alanında uzmanı ve daha önceki öğrencilerini hedef skorlarına ulaştırmış, başarılı eğitmenlerdir.
  • Sınav taktik ve teknik bilgileriyle birlikte zamanın nasıl doğru kullanılacağına dair eğitim veren TOEFL eğitmenlerimiz, eğitim boyunca TOEFL deneme sınavı uygular ve herhangi boşluk/ yanlış durumunda anında müdahale şansı yaratır.
  • TOEFL eğitiminde kullanılan materyallerin tümü, tüm dünyada TOEFL sınavına hazırlanan adaylarca kullanılan ve kabul görmüş en iyi TOEFL hazırlık kitabı ve materyalleridir.
  • Şişli, Osmanbey bölgesinde bulunan Nişantaşı İngiliz Kültür TOEFL kursu, gerek metro ulaşımı gerekse motorlu araç ulaşımı açısından kolay bir konumda yer almaktadır.
  • Nişantaşı İngiliz Kültür TOEFL Kursunda sizin için büyük önem taşıdığını bildiğimiz bu sınav için ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Her biri TOEFL alanında uzman eğitmenlerimizle hedeflediğiniz başarıya ulaşmak istiyorsanız, bizimle iletişime geçin.

 

Biz Sizi Arayalım

24 saat içerisinde eğitim danışmanlarımız sizlerle iletişime geçecektir.

gönderiliyor.
Talebiniz ilgili birimlerimize iletildi. En kısa zamanda tarafınıza dönüş sağlanacaktır.