Yoğun (Hızlandırılmış) İngilizce Kursu Ne Demek

Zaten yoğun bir hayatım var, bir de yoğun İngilizce kursu mu alacağım diyorsunuz, haklısınız.

Haklısınız ama bir de şu açıdan bakın… İngilizce eğitimi dediğimiz şey bambaşka bir dünya aslında. Anadilimizin dışında, bizden millerce ötedeki birkaç ülkenin anadilini öğrenmeye kalkıyoruz. Çılgınlık bu!

Şöyle düşünelim, günlük hayatımızda İngilizce konuşma olasılığımız etrafımızda bu dili konuşan insanların sayısı oranında artar. Yani sıradan bir günde pratik yapma şansımız bir çoğumuz için oldukça az. Öyleyse bu işe bir yerden hem de yoğun bir şekilde başlamak lazım!

Yoğun İngilizce Eğitiminin Avantajları

İngilizce Kursları genelde yoğun programlarını haftanın beş günü ve çalışan kesim için akşam, çalışmayan kesim için sabah ya da gündüz olarak programlar. Hafta içi her gün en az üç saat gittiğiniz bir İngilizce kursunda bir önceki günün eğitimini ertesi gün tekrar etme, öğrendiğiniz şeylerin pratiğini ertesi gün yapabilme şansını bulacaksınız! Yani aslında sosyal hayatınızda kullanmanın pek mümkün olmadığı İngilizceyi yoğun İngilizce kursunda konuşma yani pratik etme şansını bulabilirsiniz. Üstelik yoğun İngilizce programları, plan gereği oldukça kısa bir sürede tamamlanır ve kalıcı olur.

Yoğun İngilizce Eğitiminin Dezavantajları

Yoğun İngilizce eğitimi, gün içinde çok yorucu bir işte çalışmayan kişiler için idealdir. Örneğin yaz tatiline girmiş bir öğrenciyseniz ya da iş arayış sürecinde bulunan ve bu süreci İngilizce öğrenerek değerlendirmek isteyen biriyseniz yoğun İngilizce eğitimi sizin için son derece faydalı olacaktır. Ancak gün içerisinde çok yorucu ve yoğun bir işiniz varsa, yapılan dersleri algılamak biraz zorlaşabilir.

Nişantaşı İngiliz Kültür Yoğun İngilizce Kursu

Siz de İstanbul’da en çok tavsiye edilen İngilizce kursu olma unvanını taşıyan kursumuzdan yoğun İngilizce eğitimi almak isterseniz işte birkaç ulaşım bilgisi;

Şişli / Mecidiyeköy’den gelecek adaylarımız metro kullanarak Osmanbey durağının Rumeli Caddesi çıkışında bulunan kursumuza kolayca ulaşabilirler.

Taksim’den gelecek adaylarımız da yine Levent ya da Maslaktan gelecek adaylarımız gibi metro kullanarak İstanbul trafiğine takılmadan kısa sürede kursumuza gelebilirler.

Beşiktaş’tan gelecek arkadaşlarımız ise tek bir otobüsle Osmanbey durağında inip Halaskar Gazi Caddesi ile Rumeli Caddesinin kesiştiği noktada bulunan kursumuza ulaşabilirler. 

Dilerseniz iletişim bilgilerinizi bırakmak için tıklayın, uzman eğitim danışmanlarımız sizi arayıp en doğru yönlendirmeyi yapsın! Web sitemize göz atın, yeni programlarımızdan haberdar olun!

Biz Sizi Arayalım

24 saat içerisinde eğitim danışmanlarımız sizlerle iletişime geçecektir.

gönderiliyor.
Talebiniz ilgili birimlerimize iletildi. En kısa zamanda tarafınıza dönüş sağlanacaktır.